שלום לך, הרשה לי להציג את עצמי


בחיים הפרטיים אני מתנהל בגישה שהדרך הקצרה היא לפנות לבעל המקצוע המומחה, במיוחד שמדובר בעסק שלך.

אם בחרתם לעבוד עם WordPress ואתם רוצים ש…

  • האתר שלכם יראה בדיוק כמו שעיצבתם עד הפיקסל האחרון,
  • שמערכת הניהול תהיה נוחה ונגישה,
  • שהעבודה תתבצע בלוח הזמנים שסוכם,
  • שהאתר יוצג כראוי במכשירים החכמים iשיראה זהה בדפדפנים השונים

אז תמשיכו לקרוא..

עבור עמידה ביעדים אלו דרוש ניסיון רב והכרות מעמיקה בקוד המערכת. Wordpress היא פלטפורמת ניהול אתר שמאפשרת לפתח בקלות אתר ניהולי נוח וחכם אך היא גם מערכת עשירה ביכולות פיתוח ( במיוחד שמדובר בחנות וירטואלית ).

אני מפתח על פלטפורמת WordPress אתרים תדמיתיים, חנויות וירטואליות באמצעות WooCommerce, תרגום תבניות, פיתוח פלאגינים כגון התממשקות לספקי סליקה כגון z-credit, התממשקות לספקי חשבוניות כגון – Invoice4u, והלמידה אינה נפסקת – כל אתר הוא אתגר חדש שמביא איתו צורך לידע חדש.

בנוסף, אני משלב בפיתוח טכנולוגיות פיתוח תומכות כגון Jquery, MySQL ובקרוב גם AJAX שמרחיב את היכולות הוויזואליות ( גרפיקה חיה ), שימוש חכם במאגרי הנתונים ועוד.

קצת רקע אישי,

העיסוק שלי בטכנולוגית המחשבים החל מגיל 10 כאשר הלכתי ללמודי תיכנות בשפת ה-basic (אחת משפות המחשב העתיקות) ואותו עיסוק נמשך עד היום (ואני בן 38, אז תעשו את החישוב:-). במהלך הזמן התמקצעתי באופן פורמלי ולא פורמלי בתחומי האינטרנט והתיכנות:  לימודי Microsoft Certified Solution Developer-MCSD במכללת HACKER, לימודי בניית אתרים במכללת Mentor, והרבה הרבה שעות חיפוש ולימוד ב-google. מעבר לכתיבת קוד נקי, והתעדכנות בהתפתחויות טכנולוגיות, טיפחתי גם את הצד האחר של המוח, הנני בוגר אוניברסיטת תל אביב ללימודי פילוסופיה, סוציולוגיה ואנטרופולוגיה.

בשורה התחתונה, רוצים לקדם את העסק? צריכים מישהו שאתם יכולים לסמוך עליו, מקצועי, שיעמוד בזמנים וילווה אותכם לאורך כל התהליך? …אז הגעתם למקום הנכון.

אני שם דגש רב על התנהלות עיסקית הוגנת ושקופה ( להלן מחירון ), שירותית ואמינה מתוך התפיסה שלקוח מרוצה יביא איתו לקוחות מרוצים נוספים. חשוב גם להדגיש, אני נשאר כאן, על מנת ליצור עוד ועוד אתרי אינטרנט, אז  גם לאחר העלאת האתר לאוויר, תוכלו להיות נינוחים, יש לכם בית, יש לכם למי לפנות לפתרון בעיות, שידרוגים והצעות.

אשמח לקיים פגישת התרשמות הדדית, מתן יעוץ והצעת מחיר לכל פרוייקט.