בחיים הפרטיים אני מתנהל בגישה שהדרך הקצרה היא לפנות לבעל המקצוע המומחה, במיוחד שמדובר בעסק שלך.

אם בחרתם לעבוד עם WordPress ואתם רוצים שהאתר שלכם יראה בדיוק כמו שעיצבתם עד הפיקסל האחרון, שמערכת הניהול תהיה נוחה ונגישה,האתר יוצג כראוי במכשירים השונים והאתר ייתן ביצועים טובים, 

אז תמשיכו לקרוא..

עבור עמידה ביעדים אלו דרוש ניסיון רב והכרות מעמיקה בקוד המערכת. WordPress היא פלטפורמת ניהול אתר שמאפשרת לפתח בקלות אתר ניהולי נוח וחכם אך היא גם מערכת עשירה ביכולות פיתוח כך שניתן לשלב איתה בקלות יחסית שירותים של ספקי שירות שונים כגון: paypal, facebook,google analytics..

אני מפתח על פלטפורמת WordPress אתרים תדמיתיים, חנויות וירטואליות באמצעות WooCommerce, תרגום תבניות, פיתוח פלאגינים, והלמידה אינה נפסקת – כל אתר הוא אתגר חדש שמביא איתו צורך לידע חדש.

בנוסף, אני משלב בפיתוח טכנולוגיות פיתוח תומכות כגון jQuery, MySQL וAJAX.

קצת רקע אישי,

העיסוק שלי בטכנולוגיה החל מגיל 10 כאשר הלכתי ללמודי תיכנות בשפת ה-basic (אחת משפות המחשב העתיקות) ואותו עיסוק נמשך עד היום (ואני בן 44 אז תעשו את החישוב:-). במהלך הזמן התמקצעתי באופן פורמלי ולא פורמלי בתחומי האינטרנט והתיכנות:  לימודי Microsoft Certified Solution Developer-MCSD במכללת HACKER, לימודי בניית אתרים במכללת Mentor, והרבה הרבה שעות חיפוש ולימוד ב-google. מעבר לכתיבת קוד נקי, והתעדכנות בהתפתחויות טכנולוגיות, טיפחתי גם את הצד האחר של המוח, הנני בוגר אוניברסיטת תל אביב ללימודי פילוסופיה, סוציולוגיה ואנטרופולוגיה.

אני שם דגש רב על התנהלות עיסקית הוגנת ושקופה ( להלן מחירון ), שירותית ואמינה מתוך התפיסה שלקוח מרוצה יביא איתו לקוחות מרוצים נוספים. חשוב גם להדגיש, אני נשאר כאן, על מנת ליצור עוד ועוד אתרי אינטרנט, אז  גם לאחר העלאת האתר לאוויר, תוכלו להיות נינוחים, יש לכם בית, יש לכם למי לפנות לפתרון בעיות, שידרוגים והצעות.

אשמח לקיים פגישת התרשמות הדדית, מתן יעוץ והצעת מחיר לכל פרוייקט.

    אמיר פולק

    מפתח אתרי וורדפרס, תבניות, תוספים ושירותי תמיכה בוורדפרס