לרשותכם מערכת ניהול תוכן (cms) נוחה וידידותית המבוססת על מערכת ניהול התוכן של wordpress העדכנית. מערכת וורדפרס הינה מערכת ניהול תוכן מאוד מתקדמת, אך עם זאת, מאוד פשוטה, המעניקה אפשרויות רבות הן לגולש והן לבעלי האתר. אותה מערכת אינה דורשת מומחיות כלשהיא במחשבים ותיפעולה דורש ידע ברמה נחותה אף מדפדפן ה-word המפורסם, כך שעידכון והוספה של תוכן מילולי או העלאת תמונות לדפי האתר הופכת לקלה מתמיד.

מערכת הניהול של wordpress מאפשרת להטמיע את עיצוב האתר באופן מושלם וללא מגבלות. היא תומכת בשלל התכנולוגיות המאפשרות אנימציה באתר האינטרנט, כגון: flash, ajax, jquery, youtube, vimeo.

  • גוגל אוהב את וורדפרס.  וורדפרס בנויה בצורה כזאת שגורמת לבלוגים ואתרי אינטרנט הבנויים בטכנולוגיה זו להימצא בקלות ומהר על ידי גוגל ומנועי חיפוש אחרים. לכן, אתרים המבוססים על וורדפרס קלים מאוד לקידום ושיווק במנועי החיפוש. כמו כן, ישנם מבחר תוספים חינמיים אשר מאפשרים ליצור יתרון נוסף לאתר שלך במנועי החיפוש ולהציב את האתר שלך בדירוג טוב במנועי החיפוש.

  • cmsוורדפרס היא מאוד ידידותית למשתמש.  קל גם ללמוד אותה וגם להשתמש בה. סוף סוף אתה לא צריך להיות מומחה כדי לעדכן את האתר או הבלוג שלך. זו הסיבה שעסקים רבים כל כך בוחרים לנצל את וורדפרס לשתף החדשות ואת המידע שלהם באינטרנט.

  • מבחר אדיר של תבניות פרימיום ותוספים אשר ניתן להתאימם לצרכי האתר באופן פשוט וקל, והכל תחת מערכת ניהול אחת! לדוגמא: חנויות וירטואליות, סליידרים, מערכת ניהול באנרים, דוחות של גוגל אנליטיקס, מערכת קידום תוכן ועוד, תחת קורת גג אחת. ניתן להיווכח במבחר בכתובת: themeforest.net

  • ורדפרס הוא בטוח לשימוש ! בזמן שבו נושא האבטחה באינטרנט נחקר פעמים רבות, בעלי עסקים חוששים לעיתים על בטיחות באינטרנט. וורדפרס מציע באופן קל להתקנה תוספות שיהפכו את אתר האינטרנט או הבלוג שלך בטוח.